اسکرین پلیت / مش اسکرین

یکی دیگر از محصولات مجموعه ماشین سازی امیدزاد اسکرین پلیت یا مش اسکرین می باشد. این قطعه معمولا از جنس استیل 304 یا 316 ساخته می شود . این قطعه از تعداد زیادی سوراخ جهت آشغال گیری تشکیل شده که مطابق نیاز مشتری سایز مشخص می شود . اینکه فاصله سوراخ ها دقیقا یکسان باشد، در عملکرد مش بسیار مهم و حائز اهمیت است، چرا که در صورت نزدیک به هم بودن چند سوراخ در کنار هم ، باعث پارگی صفحه از همان نقاط می شود.

در این مجموعه اسکرین پلیت ها توسط دستگاه  CNC تولید شده و دقت سوراخ ها بسیار بالاست .

نکته دیگری که لازم به ذکر است سوراخ کاری مخروطی می باشد که توضیح آن در زیر آمده است .

امکان ساخت سوراخ دو پله نیز برای مشتریان گرامی فراهم است .

سوراخ مخروطی یا کونیک به این شکل است که مثلا از یک طرف قطر 6 میلیمتر و در طرف دیگر مش اسکرین قطر 7 میلیمتر را داریم . در این مجموعه امکان ساخت انواع اسکرین با سوراخ مخروطی از قطر 5 میلیمتر به بالا امکان پذیر می باشد.

ساخت اسکرین پلیت با سوراخ دو پله بسیار رایج بوده و بسیاری از مشتریان در صنعت کاغذسازی از این اسکرین پلیت در دستگاه توربو سپراتور (Turbo Seperator) استفاده می کنند. معمولا نصف مسیر سوراخ با یک قطر مشخص و نصف دیگر با قطر یک یا دو شماره بزرگتر ساخته می شود. این مجموعه امکان ساخت مش با سوراخ دو پله از سایز 2 میلیمتر به بالا را دارد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استیفنر چیست ؟

استیفنرها تیغه هایی هستند که بصورت عمودی بر روی مش اسکرین ها نصب می شوند. آنها به عنوان مقاوم کننده اسکرین پلیت ها بوده و مانع تغییر شکل اسکرین پلیت ها را حین کار می شوند. جنس آن ها از خود اسکرین پلیت ها بوده ولی با جوش آرگون یا لیزر بر روی اسکرین پلیت ها نصب می شوند. وجود استیفنرها عمر این قطعات را بیشتر کرده و در راندمان خط تولید تاثیر به سزایی دارد.

دفلکتورها در اسکرین پلیت ها نقش حیاتی دارند. جنس این قطعات از استیل بوده و قابلیت عملیات حرارتی دارند. پس بعد از انجام عملیات حرارتی، سختی آنها بین 40 تا 50 راکول سی خواهد بود. دفلکتورها به بازکردن الیاف کاغذ در پالپر ، پویر و توربوسپراتور کمک کرده و کیفیت خمیر کاغذ را بالا می برد. زاویه نصب و تعداد دفلکتورها مهم بوده و توسط تیم طراح ما انجام خواهد شد.

در این مجموعه انواع اسکرین پلیت تا قطر 2 متر و انواع سایز مش از سوراخ 1.8 میلیمتر به بالا قابل ساخت می باشد .

star

قطعه با کیفیت

با نصب قطعات با کیفیت و دقیق ، سهولت نصب توسط اپراتور ، راندمان خط تولید خود را افزایش دهید.

اسکرین بسکت
روتور / پروانه
keyboard_arrow_up